شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان گلپایگان

واگذاری سهام خزانه

با استعانت از خداوند متعال وعنایات حضرت ولی عصر (عج) شرکت تعاونی توسعه وعمران شهرستانی گلپایگان بر اساس مصوبه هیات مدیره در نظر دارد تعداد محدودی سهام خزانه خود را به سهامداران فعلی در فرصتی محدود وبا شرایط ذیل واگذار نماید:
۱- حداکثر تعداد سهام قابل واگذاری به هر سهامدار ۱۰(ده)سهم علاوه بر سهام قبلی می باشد.
۲- واگذاری به ترتیب اولویت مراجعه به شرکت تعاونی توسعه وعمران شهرستانی گلپایگان تعیین گردیده و پس از اتمام سهام موجود در خزانه واگذاری متوقف خواهد شد.
۳- زمان واگذاری از تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ لغایت ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ با رعایت بند ۲ این اطلاعیه می باشد.
۴- ارزش هر سهم ۱۹۰۰۰۰۰ (یک میلیون و نهصد هزار)ریال است.
۵- متقاضیان قبل از واریز هرگونه وجهی می بایست به دفتر شرکت واقع در خیابان غدیر شهرستان گلپایگان مراجعه و جهت اخذ معرفی نامه و انجام هماهنگی های لازم اقدام نمایند. بدیهی است مسئولیت واریز هر مبلغی به حساب بدون هماهنگی با شرکت بعهده واریز کننده است.
۶- متقاضیان می توانند در تاریخ اعلام شده همه روزه به جز ایام تعطیل با همراه داشتن کارت شناسائی و شماره عضویت از ساعت ۸ الی ۱۲ صبح و ۱۵ الی ۱۸ بعد از ظهر به دفتر شرکت واقع در گلپایگان – خیابان غدیر- اداره تعاون سابق مراجعه نمایند.
لازم به ذکر است با وجود تقاضای بالا برای خرید سهام،در شرایط فعلی سهام به متقاضیان جدید (غیر عضو) فروخته نخواهد شد وشرایط فروش سهام جدید به این دسته از عزیزان متعاقبا اعلام می گردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های۵۷۴۸۱۸۴۰ و۵۷۴۸۱۹۱۱تماس حاصل فرمائید.
روابط عمومی شرکت تعاونی توسعه وعمران شهرستانی گلپایگان